Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/gymedge/functions.php on line 73
Zodiak zmienia się w UP! – Cezary Brak | Personalny Trener

Zodiak zmienia się w UP!

Dokładnie 16 marca 2015, o godz. 18.00 nastąpiło uroczyste otwarcie Klubu ZodiakGym, który moim zdaniem zrewolucjonizował w tamtym czasie całą branżę Fitness w Grudziądzu. Dziś, po ponad trzech latach działalności klub stał się liderem wśród klubów fitness, a dalszy rozwój zasygnalizował zmianą komunikacji tworząc nowe logo oraz nową ideę dla swoich klubowiczów.

Cofnijmy się o trzy lata. Mamy rok 2015…

W blisko 100-tysięcznym mieście jakim jest Grudziądz, funkcjonuje zaledwie kilka klubów fitness. Wśród największych graczy na rynku w branży fitness znajduje się siłownia na ul. Kalinkowej oraz odległa od centrum miasta Geotermia Grudziądz. Pojawienie się na rynku Zodiak Gym, klubu z prawdziwego zdarzenia, którego władze pochodziły z Poznania – wytyczyło nowe standardy obsługi Klienta dbającego o zdrowie w naszym mieście.

Przypomnijmy, że Zodiak Gym jako jeden z nielicznych obiektów w Grudziądzu zaoferował tak bogatą ofertę zajęć grupowych. Warto dodać, że zakupiony sprzęt wysokiej klasy jak na tamte czasy oraz duża przestrzeń do ćwiczeń wraz z szeroką kadrą trenerską sprawiły, że Zodiak Gym bez wątpienia stał się ówczesnym liderem przejmując większość osób trenujących w naszym mieście.

Rok 2018…

Trzy kolejne lata to dalszy rozkwit klubów fitness w naszym mieście. Na liście miejsc do ćwiczeń jest już nie kilka, a kilkanaście miejsc do uprawiania trenigów:

Kluby otwarte po 2015 roku: Kluby otwarte przed 2015 rokiem:
1. Atmosfera Fitness
2. Pole Dance Studio
3. Studio Treningowe Workout
4. Enjoy Gym
5. Fit Mania
6. Fit House
7. AZ Dance & Fit Studio
8. Siłownia na Kalinkowej
9.  Aspiration Marlena Wawrzyniak
10. Endorfina Fitness Club
11. Forma Fitness
12. Stomil Grudziądz
13. CrossBox Grudziądz
14. Fitness Club Active
15. Fit and Jump Grudziądz

(proszę o informację na kontakt@personalnytrener.com.pl) gdybym przez pomyłkę przeoczył jakiś klub.

Warto jednak zaznaczyć, że żaden z nowo powstałych klubów nie był w stanie zaoferować tak szerokiej gamy zajęć, obszernej powierzchni oraz tak wysokiej klasy sprzętu. Oczywiście duża ilość klubów ma do zaoferowania coś, czego nie ma Zodiak Gym a dziś już UP! Są to m. in. zajęcia Bungee w Fit House, zajęcia na trampolinach np. w Atmosferze Fitness Club czy Bounce Boots w Fit-Mania. Nadal jednak pod względem ilości klubowiczów zdecydowanie klubem numer jeden w naszym mieście jest Zodiak Gym / UP!

Co zmieni UP!?

UP! Chce żyć zdrowo i w zgodzie z naturą oraz wszystkim co nas otacza. Chce pomagać, nie szkodzić. Stawiać na rozwój, świadomość i wrażliwość! Czeka nas więc wkrótce wiele niespodzianek, a ja sam zapewniam, że będą one zdecydowanie na plus!

Wszystko zależy od naszych wyborów, więc it’s UP to you!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X