Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/gymedge/functions.php on line 73
Sauna Grudziądz – Cezary Brak | Personalny Trener

Sauna Grudziądz

Zostanie klubowiczem UP ma bardzo wiele zalet. Najnowocześniejszy klub fitness w Grudziądzu wśród wielu udogodnień oferuje darmową saunę. Kiedy najlepiej wykorzystać zalety sauny i w jaki sposób wpływa ona na nasz organizm?

Wydawać by się mogło, że skorzystanie z sauny po treningu zapewni relaks i odzyskanie siły, takie bowiem działanie posiada wysoka temperatura, która ma za zadanie rozluźnić nasze ciało. Niestety duża część klubowiczów korzysta z sauny bezpośrednio po treningu, co zamiast pomagać, dodatkowo obciąża już wymęczony organizm.

Osobiście zalecam więc korzystanie z sauny w UP w dni nie treningowe. Dla organizmu jest to spory wysiłek, tracimy dużo wody, ale co ważniejsze elektrolity, a nasze serce pracuje z wysoką intensywnością. Od treningu po seans w saunie powinno minąć minimum kilka, a najlepiej kilkanaście godzin.

Jakie więc korzyści dla naszego organizmu przyniesie korzystanie z sauny w dni nie treningowe?

– łagodzi ból mięśni i stawów

– przyspiesza krążenie

– poprawia wydolność

– oczyszcza organizm z toksyn

– odpręża

Pamiętajcie, że z sauny w UP możecie korzystać bezpłatnie w ramach zakupionego miesięcznego karnetu lub pojedynczej wejściówki.

X